Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wydarzenia 2020/2021

Konkurs ,,Wiosenna Marzanna”

W dniu 19.03.2021 r. opiekunowie Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły zorganizowali konkurs na wiosenną Marzannę .Celem konkursu był wybór najpiękniejszej i najoryginalniejszej Marzanny. Prace przygotowane zostały w formie kukły.

Walentynki

15.02.2021
Walentynki

Walentynki

15.02.2021

Dzień Świętego Walentego obchodzony jest na całym świecie jako święto miłości. Tego dnia wysyłamy sobie kartkę z wierszykiem miłosnym ( tzw. walentynkę) albo też obdarowujemy się prezencikami.

Bal karnawałowy 2021

Dzieci świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce, na sali było bardzo wesoło i kolorowo. Dzieci z wielką radością uczestniczyły w zabawach oraz dumnie prezentowały swoje stroje.

Jutro (09.02.2021) obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu. Wiele kampanii zwraca uwagę na istotę zrównoważonego korzystania z urządzeń ekranowych, tak żeby nie stanowiły one zagrożenia dla relacji rodzinnych i rozwoju dzieci.

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko w tym dniu przyszło do przedszkola ze swoim ulubionym misiem, a każdy był piękny i niepowtarzalny.

Jesienny bal

06.10.2020
Jesienny bal

Jesienny bal

06.10.2020

Dnia 6 października 2020 roku uczniowie klasy II b pod okiem wychowawczyni p. Jolanty Szczepanik oraz nauczyciela wspomagającego p. Katarzyny Mireckiej przygotowali inscenizacje pt. "Jesienny bal". Uczniowie prezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne.