Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Kadra

edukacja przedszkolna

  • Magdalena Białas - magdalena.białas@sp2.opoczno.pl
  • Maja Piętka - maja.pietka@sp2.opoczno.pl
  • Agnieszka Wajrot - agnieszka.wajrot@sp2.opoczno.pl

edukacja wczesnoszkolna

  • Anna Abramczyk - anna.abramczyk@sp2.opoczno.pl
  • Honorata Baran - honorata.baran.@sp2.opoczno.pl
  • Jolanta Łyczek - jolanta.lyczek@sp2.opoczno.pl
  • Anna Róg - anna.rog@sp2.opoczno.pl
  • Danuta Składowska - danuta.skladowska@sp2.opoczno.pl
  • Jolanta Szczepanik - jolanta.szczepanik@sp2.opoczno.pl

religia

  • Agnieszka Cieślik - agnieszka.cieslik@sp2.opoczno.pl
  • Danuta Wito - danuta.wito@sp2.opoczno.pl

język polski

  • Beata Dacz - beata.dacz@sp2.opoczno.pl
  • Renata Jurek - renata.jurek@sp2.opoczno.pl
  • Justyna Nowak - justyna.nowak@sp2.opoczno.pl
  • Renata Madej - renata.madej@sp2.opoczno.pl
  • Sylwia Sałaj - sylwia.salaj@sp2.opoczno.pl

język angielski

  • Beata Harvey - beata.harvey@sp2.opoczno.pl
  • Ewa Lebioda - ewa.lebioda@sp2.opoczno.pl
  • Marta Sijer - marta.sijer@sp2.opoczno.pl
  • Karina Żądło - karina.zadlo@sp2.opoczno.pl

język niemiecki

  • Anna Jendrasik - anna.jendrasik@sp2.opoczno.pl

muzyka

  • Marek Zwolski - marek.zwolski@sp2.opoczno.pl

plastyka

  • Beata Stępień - beata.stepien@sp2.opoczno.pl

technika

  • Paweł Małysza - pawel.malysza@sp2.opoczno.pl

biologia

  • Ewa Lebioda - ewa.lebioda@sp2.opoczno.pl
  • Aneta Gross - aneta.gross@sp2.opoczno.pl

chemia

  • Aneta Gross - aneta.gross@sp2.opoczno.pl

fizyka

  • Ewa Głuch - ewa.gluch@sp2.opoczno.pl

historia

  • Justyna Nowak - justyna.nowak@sp2.opoczno.pl
  • Ewa Stańczyk - ewa.stanczyk@sp2.opoczno.pl
  • Ewa Wilk - ewa.wilk@sp2.opoczno.pl

wiedza o społeczeństwie

  • Ewa Wilk - ewa.wilk@sp2.opoczno.pl

edukacja dla bezpieczeństwa

  • Ewa Wilk - ewa.wilk@sp2.opoczno.pl

geografia

  • Edyta Jakubowska - edyta.jakubowska@sp2.opoczno.pl

przyroda

  • Edyta Jakubowska - edyta.jakubowska@sp2.opoczno.pl

matematyka

  • Lidia Białas - lidia.bialas@sp2.opoczno.pl
  • Edyta Figiel - edyta.figiel@sp2.opoczno.pl
  • Ewa Głuch - ewa.gluch@sp2.opoczno.pl
  • Agnieszka Mazerant - agnieszka.mazerant@sp2.opoczno.pl

informatyka

  • Paweł Małysza - pawel.malysza@sp2.opoczno.pl
  • Dariusz Pęczek - dariusz.peczek@sp2.opoczno.pl
  • Marek Zwolski - marek.zwolski@sp2.opoczno.pl

wychowanie fizyczne

  • Grzegorz Januszewski - grzegorz.januszewski@sp2.opoczno.pl
  • Robert Knap - robert.knap@sp2.opoczno.pl
  • Paweł Kowalczyk - pawel.kowalczyk@sp2.opoczno.pl
  • Małgorzata Mijas - malgorzata.mijas@sp2.opoczno.pl
  • Beata Stępień - beata.stepien@sp2.opoczno.pl
  • Jacek Stępień - jacek.stepien@sp2.opoczno.pl
  • Michał Wolski - michal.wolski@sp2.opoczno.pl

nauczyciele wspomagający

  • Katarzyna Cieślik - katarzyna.cieslik@sp2.opoczno.pl
  • Edyta Czarnecka - edyta.czarnecka@sp2.opoczno.pl
  • Maria Jurek - maria.jurek@sp2.opoczno.pl
  • Ewa Kwaśniak - Rożej - ewa.kwasniak-rozej@sp2.opoczno.pl
  • Katarzyna Mirecka - katarzyna.mirecka@sp2.opoczno.pl
  • Monika Podpora - monika.podpora@sp2.opoczno.pl
  • Aneta Rożenek - aneta.rozenek@sp2.opoczno.pl
  • Sylwia Sałaj - sylwia.salaj@sp2.opoczno.pl
  • Małgorzata Siwek - malgorzata.siwek@sp2.opoczno.pl

świetlica szkolna

  • Katarzyna Rewińska - katarzyna.rewinska@sp2.opoczno.pl
  • Jolanta Śpiewak - jolanta.spiewak@sp2.opoczno.pl
  • Andrzej Wiśniewski - andrzej.wisniewski@sp2.opoczno.pl

biblioteka

  • Ewa Stańczyk - ewa.stanczyk@sp2.opoczno.pl

pedagog

  • Alina Dworak - alina.dworak@sp2.opoczno.pl

psycholog

  • Anna Karasińska - anna.karasinska@sp2.opoczno.pl

logopeda

  • Anna Tworek - anna.tworek@sp2.opoczno.pl